SYLVADREWNO stanowi integralną część koncernu Piveteau Bois, który zajmuje się przemysłem drzewnym już od 50 lat. Znamy możliwości przetwórcze drewna i umiemy sprostać wymaganiom konstrukcji zagospodarowania przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych. Drewno jest jedyną materią odnawialną, która w fazie przetwarzania eliminuje zanieczyszczenie. Tym samym, drewno chroni nasze otoczenie i staje się materiałem trzeciego tysiąclecia.


SYLVA Sp. z o.o.

ul. Kościerska 2

83-441 Wiele

tel. 58  687 38 26 / fax. 58 687 34 86

 

  e-mail:  biuro@sylvadrewno.com     rekrutacja@sylvadrewno.com

                                                                                                     
          

              

                                                                                                                

LAM'WOODNIEZAWODNE ROZWIĄZANIA PRZEMYSŁOWE.

Klejenie takie nadaje drewnu stabilności, której niekiedy brak w drewnie litym oraz umożliwia jego zastosowanie w ekstremalnych warunkach.
Nieodzowną zaletą łączenia drewna jest możliwość produkcji długich elementów, eliminując jednocześnie niedoskonałości drewna. Takie działanie minimalizuje odpady.

Więcej aktualności Więcej aktualności

 GRANULAT DRZEWNY - PELLETY

GRANULAT DRZEWNY - PELETY


Niewyczerpane źródło naturalnej energii !

Granulat jest produkowany z odpadów tartacznych. Wióry i trociny są tylko suszone, zmielone i przetworzone w tym samym zakładzie, bez dodatkowego transportu surowca. Proces produkcji granulatu nie wymaga dodawania żadnych suplementów. Komponenty są wyłącznie pochodzenia naturalnego – drewno.

 Więcej


© SYLVA 2020 - Realizacja : B&B Communication