Slide 1 Slide 2 Slide 3

DREWNO, KTÓRE PRZECIWSTAWIA SIĘ CZASOWI

PIVETEAUBOIS to pionier w impregnacji sosny klasy 4 w autoklawie.
Ekskluzywna technologia Durapin firmy PIVETEAUBOIS od ponad 30 lat opiera się czasowi, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

  • 35 lat doświadczenia

W celu rozwinięcia wykorzystania drewna iglastego do użytku na zewnątrz i budynków o konstrukcji drewnianej, w 1984 r firma PIVETEAUBOIS zainstalowała swój pierwszy autoklaw. Była ona pionierem w impregnacji drewna UC4. Obecnie PIVETEAUBOIS obsługuje 12 autoklawów, które każdego roku przetwarzają ponad 100 000 m3 drewna do poziomu UC4.

Produkty wykorzystujące technologię Durapin są znane ze swojej jakości i trwałości.

  • Gwarancja do 20 lat*!

Aby osiągnąć ten poziom wydajności, suszenie jest kluczowym etapem. Technologia DURAPIN zapewnia trwałą ochronę przed atakami owadów drążących drewno (w tym termitów) i grzybów powodujących gnicie.

* Drewno impregnowane w autoklawie do użytku w klasie 4 ma gwarancję na 20 lat nad ziemią i 10 lat w kontakcie z ziemią.
Niniejsza gwarancja dotyczy produktu, ale nie obejmuje robocizny. Ma zastosowanie, jeśli spełnione są następujące warunki: :
– Podczas ponownego cięcia lub obróbki drewna do montażu naziemnego, odsłonięte powierzchnie muszą być dodatkowo zabezpieczone impregnatem.
– Nie tnij ani nie obrabiaj drewna używanego w podłożu lub w kontakcie z podłożem.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. View more
Accept
Facebook